PZU Zdrowie z tytułem „100% Polski Produkt”

0
65

PZU Zdrowie otrzymało nagrodę w konkursie „100% Polski Produkt” dla firm wspierających rozwój polskiej gospodarki, organizowanym przez tygodnik „Do Rzeczy”. Uroczysta gala wręczenia nagród miała miejsce 27 listopada w hotelu Polonia Palace w Warszawie. Nagrodę odebrała Julita Czyżewska, prezes zarządu PZU Zdrowie.

fot.: Piotr Woźniakiewicz

– PZU Zdrowie jest polską spółką działającą w ramach Grupy PZU. W ciągu kilku ostatnich lat zbudowaliśmy pozycję jednego z czołowych operatorów medycznych w Polsce. Dzięki własnej infrastrukturze medycznej, którą konsekwentnie budujemy, możemy leczyć kilka milionów pacjentów, którzy posiadają zdrowotne produkty ubezpieczeniowe i abonamentowe, a także pacjentów w ramach NFZ i korzystających z usług indywidualnie – mówi Julita Czyżewska.

Konkurs „100% Polski Produkt” skierowany jest do polskich firm, które podnoszą wartość własnych marek i odnoszą sukcesy rynkowe w kraju i za granicą. Jego celem jest promocja rodzimych firm, które wspierają narodową gospodarkę, jednocześnie dostarczając klientom produktów najwyższej jakości. PZU Zdrowie zostało wyróżnione w kategorii „duże przedsiębiorstwa”.

(AM, źródło: PZU Zdrowie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here