Saltus Ubezpieczenia ponownie uznany za Etyczną Firmę

0
314

Saltus Ubezpieczenia otrzymał prestiżowy tytuł Etycznej Firmy, przyznawany przez kancelarię PwC Polska oraz „Puls Biznesu”. Ubezpieczyciel już po raz drugi został nagrodzony za działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na etyce i zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu.

– Jesteśmy dumni z otrzymanego tytułu. Nagroda jest potwierdzeniem właściwie obranego kierunku naszej pracy i zaangażowania we wdrożenie i rozwój procedur whistleblowing oraz inicjatyw zgodnych z zasadami etyki biznesu, a także promujących etyczne postawy. Dbamy o to, aby etyka i odpowiedzialność społeczna były nie tylko efektem, ale także fundamentem działalności Saltus Ubezpieczenia – powiedział Robert Łoś prezes zarządu Saltus Ubezpieczenia.

Konkurs Etyczna Firma jako jedyny na rynku już od 7 lat wyróżnia najlepsze wzorce postępowania w biznesie. Jego podstawowym celem jest szerzenie norm i wartości moralnych oraz nagradzanie firm, dla których kodeks etyki nie jest jedynie elementem marketingowym.

Saltus Ubezpieczenia znalazł się wśród 12 nagrodzonych tytułem „Etycznej Firmy. W tym gronie był jeszcze jeden przedstawiciel polskiej branży ubezpieczeniowej – STU Ergo Hestia. Z kolei wśród 9 zdobywców tytułu „Super Etycznej Firmy” znalazł się PZU Życie.

(AM, źródło: Brandscope, „Puls Biznesu”)