SPBUiR: Harmonogram szkoleń

0
2429

Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych (SPBUiR) opublikowało harmonogram szkoleń w trybie internetowym i stacjonarnym na najbliższe cztery miesiące. Najbliższe szkolenie zatytułowane „Zasady zawierania umów w prawie cywilnym w odniesieniu do umowy ubezpieczenia oraz umowy zlecenia brokerskiego”, które poprowadzi prof. Marcin Orlicki, odbędzie się już 23 stycznia.

Kolejne szkolenie pod tytułem „Broker na rynku finansowym, czyli o powiązaniach pomiędzy rynkiem ubezpieczeniowym, bankowym i kapitałowym okiem prawnika”, prowadzone przez prof. Dorotę Maśniak, odbędzie się 5 lutego.

Kolejne szkolenia odbędą się:

  • 26 lutego: „Odpowiedzialność podmiotów leczniczych oraz lekarzy – najnowsze zmiany w zakresie prawa medycznego, tendencje w orzecznictwie oraz kierunki zmian” – dr hab. Małgorzata Serwach.
  • 5 marca: Dawid Rogoziński, prawnik i nauczyciel akademicki w Katedrze Prawa Cywilnego WPiA Uniwersytetu Gdańskiego „Broker na rynku finansowym, czyli o powiązaniach pomiędzy rynkiem ubezpieczeniowym, bankowym i kapitałowym okiem prawnika”.
  • 18 marca: „Działania brokera ubezpieczeniowego w ramach procesu zarządzania produktem ubezpieczeniowym” – prof. Marcin Orlicki.
  • 1 kwietnia: „Ryzyko cyfrowe i nanotechnologiczne wyzwaniem sektora ubezpieczeń. Ryzyko ubezpieczeniowe – perspektywy rozwoju” – prof. Adam Śliwiński.
  • 15 kwietnia: „Ubezpieczenia transportowe” – dr hab. Katarzyna Malinowska.
  • 11 maja: radca prawny Beata Mrozowska-Bartkiewicz „Problematyka sumy gwarancyjnej w ubezpieczeniach obowiązkowych”.

Zajęcia w ramach cyklu są dostosowane do wymagań stawianych dla ich uczestników i realizują tematy ważne dla całego rynku. Osoby uczestniczące w szkoleniu (zarówno w trybie internetowym, jak i stacjonarnym) otrzymują zaświadczenie jego ukończenia.

Szkolenia oferowane przez SPBUiR są kierowane do pośredników ubezpieczeniowych (w szczególności do brokerów ubezpieczeniowych) i kandydatów do tej profesji, osób pracujących w instytucjach rynku ubezpieczeniowego oraz zatrudnionych w instytucjach okołorynkowych.

Ceny szkoleń (brutto) w cyklu 2019/2020 wyglądają następująco:

Typ (liczba) Członek Stowarzyszenia Osoba spoza Stowarzyszenia
1 szkolenie 250 zł 350 zł
pakiet 5 szkoleń 1050 zł 1700 zł
pakiet 10 szkoleń 1750 zł 2800 zł

Pakiety obowiązują w ramach aktualnego cyklu szkoleniowego – należy wykorzystać je do czerwca obecnego roku.

Nowi brokerzy, którzy w ciągu pół roku od zdania egzaminu brokerskiego (liczy się data egzaminu) zostaną członkami SPBUiR i opłacą składkę członkowską, mają możliwość wzięcia udziału w 10 kolejnych szkoleniach za cenę wynoszącą 100 zł za szkolenie.

Zapisy: https://polbrokers.pl/zblizajace-sie-szkolenia/

(AM, źródło: SPBUiR)