SPBUiR wprowadza platformę szkoleniową „ABC dystrybutora ubezpieczeń”

0
227

W odpowiedzi na oczekiwania członków i partnerów Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych (SPBUiR) przygotowało cykl wykładów „ABC dystrybutora ubezpieczeń”, skierowany zarówno do zainteresowanych rozpoczęciem działalności pośrednictwa ubezpieczeniowego (w różnych kanałach) oraz wykonywaniem czynności dystrybucyjnych, jak i do tych, którzy już prowadzą taki biznes, a chcą uzupełnić wiedzę.

„ABC dystrybutora ubezpieczeń” to kompendium wiedzy o charakterze podstawowym, niezbędnej każdemu dystrybutorowi. Cykl wykładów składa się z pięciu 4-godzinnych bloków tematycznych (online), z których każdy zakończony jest testem, po zaliczeniu którego uczestnik otrzymuje zaświadczenie zgodnie w wymaganiami zawartymi w ustawie o dystrybucji ubezpieczeń, zaliczające 4 godziny szkoleń zawodowych.

Cykl szkoleń można również wykupić w pakiecie zaliczającym 16 godzin (są to bloki I do IV), co ma wpływ na obniżenie ceny. Uczestnik, który zaliczy wszystkie bloki od I do IV (niezależnie, czy wykupił je w pakiecie, czy niezależnie), otrzyma również certyfikat o ukończeniu cyklu szkoleniowego.

Uczestnicy kursów oferowanych na platformie wykładów „ABC dystrybutora ubezpieczeń” uzupełniają pulę szkoleń przewidzianych jako obowiązkowe w ustawie o dystrybucji ubezpieczeń.

Lista dostępnych szkoleń wraz z cennikiem, instrukcja rejestracji oraz pobierania zaświadczeń dostępna jest na stronie:

(AM, źródło: SPBUiR)