Ubezpieczenia Link4 dostępne w serwisie OLX

0
196

Użytkownicy serwisu OLX mogą kupić ubezpieczenie komunikacyjne dla swoich samochodów, nie opuszczając serwisu. Partnerem nowej usługi jest porównywarka ubezpieczeń KioskPolis.pl, która oferuje m.in. polisy Link4.

– W Link4 bardzo kibicujemy prostym rozwiązaniom, a takim z pewnością jest kalkulator ubezpieczeń, z którego mogą już korzystać użytkownicy serwisu OLX – wyjaśnia Mariusz Rosa, dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu i Innowacji Link4. – Zależy nam, by docierać do naszych klientów różnymi kanałami i dawać im możliwość szerokiego wyboru sposobu ubezpieczenia. Fundamentem, który łączy te możliwości, jest właśnie prostota i intuicyjność ścieżki zakupowej – dodaje.

Tym samym oferta Link4 dostępna jest już przez telefon, stronę internetową, u współpracujących z firmą agentów, w bankach, sieciach handlowych i paliwowych oraz w porównywarkach ubezpieczeń i ich partnerów biznesowych.

Porównywarka ubezpieczeń online KioskPolis.pl oraz serwis ogłoszeniowy OLX podpisały umowę o współpracy, dzięki której użytkownicy serwisu mogą kupić ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC, assistance i NNW, nie opuszczając serwisu. W porównywarce dostępnych jest ponad 40 ofert.

Więcej:

(AM, źródło: Link4)