Specjalna aplikacja mobilna dla agentów Spectrum

0
153

SADUS mobile to aplikacja na telefon sprzężona z SADUS 5.0k – kompleksowym systemem Domu Ubezpieczeniowego Spectrum. Z końcem marca aplikacja otrzymała update rozszerzający jej funkcjonalność o nowe, przydatne opcje.

– Innowacyjne narzędzia to klucz do usprawnienia codziennej pracy. Nie zwalniamy tempa i wciąż pracujemy nad ich doskonaleniem w odpowiedzi na potrzeby naszych agentów – zapewnia Artur Zajdel, prezes multiagencji Dom Ubezpieczeniowy Spectrum.

Najnowsza wersja SADUS mobile umożliwia szybkie i bezpieczne przesyłanie dokumentacji do systemu Spectrum oraz na platformy towarzystw ubezpieczeniowych. Za pomocą aplikacji można w prosty sposób załączyć zdjęcia dokumentów związanych z polisą, ratami, modyfikacjami, RODO czy APK. Proces odbywa się w prostszy, zautomatyzowany sposób w przypadku dokumentów, które posiadają kod kreskowy lub QR. Zaznaczając dodatkową opcję, można przesłać zdjęcia również do portalu wybranego ubezpieczyciela.

– Agenci chętnie wykorzystują aplikację i cenią sobie jej funkcjonalność, dlatego nie mam wątpliwości, że nowe rozwiązania również przypadną im do gustu – mówi Artur Zajdel, wskazując także na inne zalety oprogramowania, takie jak niewielkie wymagania systemowe, płynne działanie i przejrzysty interfejs, który zapewnia intuicyjną obsługę.

Aplikacja dla agentów Spectrum jest dostępna do bezpłatnego pobrania w sklepie Google Play. SADUS mobile współpracuje z urządzeniami opartymi na systemie Android w wersji 4.4W lub nowszej.

(AM, źródło: Spectrum)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here