Superpolisa poszerza ofertę o produkty PTUW

0
860

Superpolisa Ubezpieczenia nawiązała współpracę z Pocztowym Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych (PTUW). W jej efekcie oferta multiagencji została rozszerzona o pięć rodzajów ubezpieczeń zakładu.

– Jako Superpolisa Ubezpieczenia jesteśmy największą multiagencją, która dostała możliwość sprzedaży ubezpieczeń PTUW. Nasz partner zyskuje dzięki temu dostęp do sprawnie działającej sieci dystrybucji o ogólnopolskim zasięgu. My z kolei wzmacniamy portfel oferowanych przez nas produktów, co jest bardzo istotne z punktu widzenia rozwoju biznesu multiagencyjnego. Od teraz jesteśmy w stanie jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów, w tym osób zainteresowanych ubezpieczeniami rolnymi – mówi Jakub Nowiński, członek zarządu Superpolisy Ubezpieczenia.

Za pośrednictwem multiagencji sprzedawane będą następujące ubezpieczenia PTUW: komunikacyjne (Bezpieczny Pojazd i Bezpieczny Pojazd Rolnika), majątkowe (Bezpieczny Dom), Agro (Bezpieczne Uprawy i Zwierzęta, Bezpieczny Rolnik Gospodarstwo i Agrocasco), majątkowe dla firm (Bezpieczne Mikroprzedsiębiorstwo, OC dla mikroprzedsiębiorstw realizujących kontrakty o wartości do 30 tys. euro) oraz turystyczne (Bezpieczny Turysta).

Superpolisa jest największą polską multiagencją, z którą PTUW nawiązało współpracę sprzedażową. Pod jej szyldem działa już ponad 250 placówek. Firma liczy na to, że współpraca z zakładem pozwoli jej rozwinąć dotychczasową ofertę w zakresie ubezpieczeń rolnych. PTUW należy bowiem do wąskiej grupy towarzystw oferujących w Polsce dotowane ubezpieczenia upraw rolnych i zwierząt gospodarskich.

(AM, źródło: Brandscope)