Trzy dni w gronie ekspertów w nowej formule

0
138

W dniach 23–25 czerwca 2020 r. odbędzie się Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, na które składa się 19. Banking Forum oraz 15. Insurance Forum. Wydarzenie odbędzie się w pełni online. Patronem medialnym Insurance Forum jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Spotkanie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń to cykliczne wydarzenie skupiające kluczowe osobistości i spółki z sektora bankowego i ubezpieczeniowego. Stanowi ono platformę debat dotyczących najistotniejszych kwestii, problemów, szans i wyzwań dla wszystkich zainteresowanych tym, co dzieje się i będzie się dziać w branży usług finansowych. W ciągu trzech dni eksperci omówią najistotniejsze tematy dla banków i ubezpieczycieli, będą też debatować nad światem w trakcie i po pandemii.

Kongres rozpocznie się od debaty prezesów o gospodarce w ujęciu strategicznym w minionej dekadzie z punktu widzenia banków i ubezpieczycieli oraz przewidywaniach kluczowych trendów na nadchodzące 10 lat. Kolejnym wątkiem będzie globalna polityka proekologiczna i udział instytucji finansowych w kształtowaniu transformacji ekologicznej. Poruszony zostanie też temat nowoczesnych metod finansowania, nie tylko bankowego. Będzie też dyskusja o różnych wiodących strategiach technologicznych i miejscu technologii w łańcuchu wartości dla klientów. Pierwszy dzień zamyka szeroki wątek wyzwań stojących przed ubezpieczycielami w kontekście cyfryzacji gospodarki i społeczeństwa.

Początek drugiego dnia poświęcony będzie działaniom prewencyjnym ubezpieczycieli. Omówiona zostanie także klientocentryczność w czasach ekonomii subskrypcji. Eksperci będą również debatować o długofalowym wpływie PSD2 na procesy płatnościowe. „Beyond” oznacza szersze spojrzenie, wykraczanie poza utarte schematy i o dodatkowych wartościach dla klienta mówić będą eksperci w tym bloku tematycznym. Nie zabraknie także omówienia roli ubezpieczeń w systemie długoterminowego oszczędzania. Szczególnie istotna w dobie przyspieszonego rozwoju rozwiązań zdalnych będzie wieńcząca wydarzenie dyskusja o bezpiecznym onboardingu i cyberbezpieczeństwie. 

Podczas trzeciego dnia kongresu – Cloud Day – uczestnicy będą dyskutować na temat rozwiązań opartych na chmurze. Prelegenci i paneliści odpowiedzą na pytania o praktyczne zastosowanie technologii, która pozwoli utrzymać ciągłość biznesową oraz zmierzyć się ze znaczącym wzrostem zapytań od klientów. Debata obejmie trzy platformy tematyczne: Security & compliance, Marketing oraz Customer 360 sales & service. Każda sesja składa się z debaty oraz praktycznego case study. Całość zakończona jest czterema równoległymi prezentacjami o możliwościach płynących z rozwiązań chmurowych.

Bilety: http://bankowosciubezpieczenia.pl/bilety/

Kontakt z organizatorem: http://bankowosciubezpieczenia.pl/kontakt/

Strona wydarzenia: http://bankowosciubezpieczenia.pl/

(am)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here