TUW „TUW” wsparło WOŚP

0
326

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” po raz kolejny zagrało z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał odbył się  pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych”. Z kolei InterRisk zostało oficjalnym sponsorem i partnerem krajowym Orlen Copernicus Cup Toruń 2023

TUW „TUW” zadeklarowało przekazanie 10 zł od każdej polisy „Bezpieczna Rodzina” zawartej w okresie od 23 do 29 stycznia tego roku. W efekcie konto 31. Finału WOŚP zostało zasilone kwotą 20 tys. zł.

Pia Skrzyszowska gwiazdą turnieju sponsorowanego przez InterRisk

8 lutego odbył się Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny Orlen Copernicus Cup, jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tegorocznego sezonu zimowego w Polsce. InterRisk kolejny raz był sponsorem tego wydarzenia. Zawody, które zorganizowano w Arenie Toruń, zgromadziły najwybitniejszych światowych lekkoatletów. Największą atrakcją turnieju był występ Pii Skrzyszowskiej, mistrzyni Europy w biegu na 100 m przez płotki, która i tym razem pokonała wszystkie rywalki.

Orlen Copernicus Cup Toruń to jeden z siedmiu najwyżej sklasyfikowanych zawodów World Athletics Indoor Tour Gold.