Ubezpieczenie psa i kota w aplikacji app2u

0
255

W aplikacji Europy Ubezpieczenia można nabyć m.in. mobilne ubezpieczenie dla właścicieli psów i kotów. W jego ramach opiekunowie mogą objąć ochroną swojego pupila m.in. od następstw nieszczęśliwych wypadków.

– Właściciele psów i kotów to grupa, która coraz częściej poszukuje dobrej ochrony ubezpieczeniowej dla swoich pupili. Specjalnie dla nich wprowadziliśmy w aplikacji app2U mobilne ubezpieczenie ich zwierząt. Dajemy im jasny sygnał – aktywnie spędzając wolny czas czy wybierając się na urlop, możecie szybko i sprawnie ubezpieczyć swoje zwierzę i po prostu zabrać je ze sobą. My zadbamy o jego ochronę na czas wyjazdu – mówi Dominik Marzec, szef e-commerce Europy Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie psa i kota w aplikacji app2U oferuje ochronę w dwóch obszarach. Pierwszym z nich jest nieszczęśliwy wypadek zwierzęcia. W ramach ubezpieczenia Europa sfinansuje koszty jego leczenia będące następstwem nieszczęśliwego zdarzenia, do kwoty 1 tys. zł. Drugim elementem ochrony jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z sumą ubezpieczenia w wysokości 50 tys. zł. Chroni ono właściciela zwierzaka przed finansowymi skutkami szkód wyrządzonych przez ich pupila osobom trzecim.

Uzupełnieniem oferty jest assistance dla właścicieli psów i kotów, który zapewnia m.in. organizację transportu zwierzęcia do placówki weterynaryjnej czy wsparcie w poszukiwaniach zaginionego pupila.

Aplikacja pozwala na wykupienie polisy na krótki okres – zaczynający się  już od 24 godzin. Maksymalny czas ubezpieczenia to 30 dni. Zakup polisy jest każdorazowo poprzedzony zrobieniem zdjęcia psa czy kota za pośrednictwem aplikacji.

(AM, źródło: Europa Ubezpieczenia)