Aviva zabezpiecza finansowo na wypadek uszczerbku na zdrowiu

0
79

Większa mobilność i aktywność fizyczna sprzyjają wypadkom. Dlatego Aviva proponuje 9 umów dodatkowych związanych z ubezpieczeniem NNW, w tym umowę Dla Aktywnych, która obejmuje 40 sportów wyczynowych.

– Promujemy bezpieczną aktywność fizyczną, a zarazem zapewniamy pomoc, gdyby zdarzył się wypadek. Dlatego udzielamy klientom rabatów w składce za wybór umów NNW w pakiecie oraz przyznajemy 50% zniżki m.in. na umowy NNW dla dzieci w ramach programu Aviva dla Dużych Rodzin. Umowa dodatkowa zapewniająca świadczenia w razie uszczerbku na zdrowiu i rehabilitacji po wypadku jest jedną z chętniej wybieranych przez naszych klientów – mówi Jolanta Karny, wiceprezes Avivy ds. sprzedaży i marketingu.   

9 dodatkowych umów związanych z NNW do ubezpieczenia Twoje Życie, w tym Dla Aktywnych, zapewnia ochronę całą dobę na całym świecie. Wszystkie umowy można zawrzeć również na rzecz partnera, niektóre są też dostępne dla dzieci. Przykładowo, umowa dodatkowa w razie uszczerbku na zdrowiu i rehabilitacji po wypadku zapewni wypłatę pieniędzy m.in. w razie złamania, skręcenia i oparzenia. Można też otrzymać zwrot kosztów rehabilitacji – nawet do 30 tys. zł w przypadku osoby dorosłej i do 15 tys. zł w przypadku dziecka. Z kolei umowa dodatkowa w razie kosztów leczenia skutków wypadków pozwala uzyskać zwrot kosztów poniesionych na leczenie skutków wypadku, czyli na wizyty i badania lekarskie, zabiegi i operacje (bez operacji plastycznych), pobyt w szpitalu, przewiezienie do placówki medycznej, leki i środki opatrunkowe. Maksymalny zwrot to 50 tys. zł. Umowa dodatkowa w razie pobytu w szpitalu po wypadku zapewnia wypłatę za pobyt w szpitalu, który jest konsekwencją wypadku. Wynosi ona od 80 zł do 400 zł za dzień pobytu ‒ już od pierwszego dnia i nawet do 120 dni w roku.

Natomiast umowa Dla Aktywnych rozszerza zakres ochrony o 40 sportów wyczynowych i 4 aktywności sportowe w umowach zapewniających wsparcie finansowe w razie:

  • trwałego uszczerbku na zdrowiu i rehabilitacji po nieszczęśliwym wypadku,
  • niezdolności do pracy po nieszczęśliwym wypadku,
  • pobytu w szpitalu po nieszczęśliwym wypadku,
  • leczenia skutków nieszczęśliwego wypadku,
  • operacji plastycznych po nieszczęśliwym wypadku.

(AM, źródło: Aviva)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here