Unilink wdrożył Uniwersytet dla agentów

0
536

Uniwersytet – taką nazwę nosi bezpłatna platforma szkoleniowa dla agentów Unilink. Zawiera ona szeroką bazę wiedzy oraz zapewnia realizację wymaganych szkoleń IDD. Narzędzie zostało stworzone głównie z myślą o multiagentach.

Głównym założeniem Uniwersytetu jest stworzenie platformy, w ramach której agent posiadałby wszystkie informacje dotyczące wiedzy ubezpieczeniowej i swoich certyfikatów w jednym miejscu.

– Unilink zawsze mocno wspierał agentów w zdobywaniu wiedzy i podnoszeniu kwalifikacji. Już 4 lata temu zdecydowaliśmy się stworzyć pierwsze stanowisko Trenera Biznesu, który na co dzień doradza agentom jak zarządzać placówką i jej pracownikami czy np. co zrobić, by pozbyć się słabych strony? Od zawsze realizowaliśmy także szkolenia online, najczęściej z wiedzy produktowej i przy współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Od kilku lat prowadzimy również Akademię Agenta i to w jej ramach organizujemy Konwenty Wschodzących Gwiazd, podczas których szkolimy agentów także z umiejętności miękkich. Teraz przyszedł czas na Uniwersytet – czyli w pełni online-owy i szeroko zaplanowany projekt, który doskonale poradzi sobie w obecnej sytuacji pandemii. To nasza odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony agentów i kolejne rozwiązanie, które ułatwia im spełnienie obowiązków prawnych – powiedział Piotr Głowski, wiceprezes Unilink.

Uniwersytet Unilink zapewnia agentom pełną bazę wiedzy oraz wymogów IDD bez zbędnych formalności w jednym miejscu, dostępną przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Platforma pozwala 15h szkoleń zrobić już w 2 dni z możliwością ich zatrzymywania i powrotu w dowolnym momencie, w zależności od indywidualnych preferencji. Uniwersytet nie wymaga zapisów, jest bezpłatny oraz dostępny również w wersji mobilnej

W Uniwersytecie szkolenia IDD są wprowadzone zgodnie z zakresem tematycznym, a zastosowany podział na szkolenia (majątkowe, życiowe i ogólne) sprawia, że agent nie musi się zastanawiać, czy wybrał poprawne i tym samym czy dane zaświadczenie zostanie przyjęte. Zaświadczenie o spełnieniu obowiązku szkoleniowego zostanie automatycznie przekazanie do ubezpieczycieli. Docelowo w ramach Uniwersytetu agent będzie miał także dostęp do wielu różnych materiałów z branży ubezpieczeniowej i aktualnych ogłoszeń dotyczących nowości w Grupie Unilink, a także szkoleń innych niż zakres IDD.

Artur Makowiecki

news@gu.home.pl