Unum rozpoczyna cykl webinariów „Best for U”

0
340

Unum Życie TUiR organizuje serię wykładów z uznanymi ekspertami z różnych obszarów, których celem jest dzielenie się wiedzą i troska o dobrą przyszłość.

Wśród ekspertów zaproszonych do projektu znajdują się Marcin Popkiewicz, analityk megatrendów, ekspert i dziennikarz zajmujący się powiązaniami w obszarach gospodarka-energia-zasoby-środowisko, który opowie o wpływie człowieka na przyszły kształt świata; dr Joanna Heidtman, psycholog i socjolog, doktor nauk humanistycznych, która podzieli się znaczeniem kontroli i odpowiedzialności w codziennym życiu; dr Mariusz Kujawski, kardiolog ze specjalizacją z hipertensjologii, echokardiografista, który zaprezentuje, jak dbać o własne serce i kondycję fizyczną, by cieszyć się zdrowiem jak najdłużej.

– U podstaw bezpieczeństwa zawsze stoi wiedza, którą chcemy się dzielić, by wspierać klientów i pozostałych odbiorców w tych niełatwych czasach. Tak rozumiemy dbałość o ich spokój ducha i bezpieczną przyszłość. Wierzmy, że spotkania z ekspertami dostarczą im wartościowej wiedzy i inspiracji, dzięki którym będą czuli się pewniej w obliczu aktualnych wyzwań – komentuje Aneta Podyma-Milczarek, prezes zarządu Unum Życie.

(AM, źródło: Unum Życie)