„Rozmowy bez Asekuracji”: TOP3 podcastów we wrześniu 2021

0
332

We wrześniu najwięcej słuchaczy podcastów z cyklu „Rozmowy bez Asekuracji” zgromadziły odcinki poświęcone trendom w ubezpieczeniach korporacyjnych, analityce mowy w ubezpieczeniach oraz pracy przyszłości w branży asekuracyjnej.

Największą słuchalność miał odcinek nr 154, zatytułowany „Trendy w ubezpieczeniach korporacyjnych”. Podczas programu, którego gośćmi byli Piotr Bryński, Piotr Miśniakiewicz i Tomasz Schubert z Compensy, można było się dowiedzieć, dlaczego klienci coraz częściej decydują się na udział własny, czy pandemiczna szkodowość jest do utrzymania oraz jak brokerzy i klienci zdali egzamin technologiczny.

Na drugim miejscu znalazł się odcinek nr 155, zatytułowany „Analiza mowy w ubezpieczeniach”. W audycji Bartosz Jakubiel z LINK4 wyjaśniał, do czego jego firma wykorzystuje tę analizę i czy możliwe jest cyfrowe rozpoznawanie emocji. Przedstawił również praktyczne zastosowania tej technologii w sprzedaży, obsłudze klienta i likwidacji szkód.

Trzecie miejsce zajął odcinek nr 153, „Praca przyszłości zaczyna się dzisiaj”, w którym Michael Wodzicki z Deloitte opisywał najczęstsze błędy przy wdrażaniu pracy hybrydowej. Ekspert odpowiedział też na pytanie, czy możliwy jest powrót do pracy w 100% stacjonarnej.

Posłuchaj na Spotify

(am, aw)