1 lutego ruszają zapisy na XXIV Kongres Brokerów

0
443

Z początkiem lutego wystartuje rejestracja na dwudziestą czwartą edycję Kongresu Brokerów. Tegoroczne spotkanie branży brokerskiej odbywać się będzie pod hasłem „Nowa rzeczywistość, nowe możliwości”.

Kongres organizowany przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych odbędzie się w dniach 25–27 maja. Uczestników spotkania będzie gościć Hotel Gołębiewski w Mikołajkach.

Rejestracja na Kongres Brokerów ruszy 1 lutego o godzinie 10.00. Będzie można jej dokonać za pośrednictwem strony internetowej kongresbrokerow.pl, na której znajdą się wszelkie informacje na temat zbliżającego się wydarzenia.

SPBUiR podkreśla, że procedura rejestracji będzie identyczna jak w przypadku poprzednich kongresów. Konieczne będzie podanie danych firmy i osoby kontaktowej oraz zadeklarowanie potrzebnej liczby pokoi hotelowych.

Po zakończeniu rejestracji konieczne będzie wydrukowanie formularza, jego podpisanie i przesłanie drogą mailową na adres SPBUiR.

W poprzedniej, XXIII edycji Kongresu Brokerów, która odbyła się w dniach 15–17 września ubiegłego roku, wzięło udział blisko 1000 uczestników, z czego 500 brokerów.

Artur Makowiecki

news@gu.com.pl