Alior Bank daje możliwość podpisywania umów o zarządzanie PPK

0
488

Klienci biznesowi mogą podpisywać w oddziałach Alior Banku umowy o zarządzanie Pracowniczym Planem Kapitałowym (PPK) z funduszem TFI PZU – PPK inPZU SFIO. Jest to możliwe dzięki strategicznemu partnerstwu w ramach Grupy PZU.

Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez towarzystwo w zakresie prowadzenia PPK klienci banku otrzymają pomoc nie tylko przy wprowadzaniu, ale i przy bieżącej obsłudze Planów. Do tej pory umowy z funduszem zarządzanym przez TFI PZU podpisało ponad 10,5 tys. pracodawców. Dodatkowo firma zapewnia szkolenia e-learningowe, wsparcie eksperta oraz prosty sposób kontrolowania wpłat za pomocą serwisu online. 

– Dzięki dużej liczbie oddziałów zlokalizowanych na terenie całej Polski firmy z sektora MŚP zyskają łatwy dostęp do bankierów specjalizujących się we wdrożeniach Pracowniczych Planów Kapitałowych. Co ważne, nasi klienci mogą autoryzować umowę podpisem standardowym, podpisem kwalifikowanym lub sms-em  – mówi  Iwona Duda, wiceprezes zarządu, kierująca pracami zarządu Alior Banku.

TFI PZU, pomimo kryzysu konsekwentnie realizuje strategię inwestycyjną przyjętą przez fundusz PPK inPZU SFIO zarządzający Pracowniczym Planem Kapitałowym oferowanym przez TFI PZU. TFI PZU jest jednym z największych towarzystw inwestycyjnych w Polsce, które zarządza aktywami o wartości ponad 21 mld zł – mówi Marcin Żółtek, wiceprezes zarządu TFI PZU.

(AM, źródło: Alior Bank)