AXA doceniona przez brokerów

0
1018

AXA została doceniona za jakość współpracy w badaniu brokerów przeprowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) na potrzeby „Raportu o stanie rynku brokerskiego w 2018 roku”. Ubezpieczyciel zajął w nim pierwsze miejsce.

W ocenie AXA pierwsza pozycja w ankiecie KNF stanowi formę uznania dla jej zespołu, który na co dzień zajmuje się współpracą z brokerami oraz potwierdzenie skuteczności strategii biznesu korporacyjnego firmy.

Ogromnie się cieszę, że wysiłek i kompetencje całego zespołu Obszaru Klienta Korporacyjnego został po raz kolejny doceniony przez brokerów, czyli przez dominujący kanał sprzedaży dla biznesu korporacyjnego. Myślę, że tak dobry wynik to także efekt skoncentrowania naszej aktywności na budowaniu pozytywnego wizerunku marki wśród brokerów i klientów oraz na działaniach, które przynoszą brokerom wymierne korzyści, np. szkolenia merytoryczne prowadzone we wszystkich regionach oraz projekt AXA School of Management. Oczywiście na bieżąco przyglądamy się temu, co dostarczają brokerom nasi konkurenci, ale przed wszystkim, ciągle staramy się, żeby na najwyższym poziomie zapewniać brokerom, to, co zawsze doceniają: jak najszybszy i dobry jakościowo serwis, profesjonalną likwidację szkód, sprawną wypłatę prowizji oraz dobre relacje i partnerską współpracę. Z dużą motywacją będziemy kontynuować wszystkie te działania. Bardzo dziękuję wszystkim moim kolegom i koleżankom, którzy pomogli w osiągnięciu tego wielkiego dla nas sukcesu – mówi Agnieszka Szymczak, dyrektor ds. rozwoju biznesu i relacji z brokerami AXA.

Więcej na temat raportu:

(AM, źródło: AXA, gu.com.pl)