Bank Pocztowy: Karta Mastercard z pakietem ubezpieczeń dla przedsiębiorców

0
48

W ramach zacieśniania strategicznego partnerstwa z Mastercard od 2 sierpnia do nowo otwieranych kont biznesowych w Banku Pocztowym wydawane będą wyłącznie Karty Biznes Mastercard. Umożliwiają one między innymi skorzystanie z darmowego pakietu ubezpieczenia na 12 miesięcy.

Ochrona w ramach karty obejmować będzie m.in. zwrot wartości utraconej gotówki wypłaconej z dowolnego bankomatu na całym świecie w przypadku kradzieży do 24h od momentu dokonania wypłaty. Dodatkowe korzyści aktywowania bezpłatnego ubezpieczenia to: wydłużenie gwarancji sprzętu RTV/AGD oraz elektroniki, zwrot różnicy pomiędzy kwotą zapłaconą za towar a niższą ceną identycznego produktu znalezionego w innym sklepie w ciągu 30 dni od zakupu i 30-dniowa ochrona zakupów dokonanych za pośrednictwem internetu.

– Jak pokazuje przykład Mastercard, karta debetowa przestaje już być wyłącznie środkiem płatniczym, a staje się wehikułem dla wielu innych powiązanych z płatnościami usług, jak chociażby ubezpieczeń. Taka jest właśnie przyszłość całej branży i do tego także dążymy w Banku Pocztowym – mówi Alicja Sierakowska, dyrektor Departamentu Bankowości Instytucjonalnej Banku Pocztowego.

(AM, źródło: Bank Pocztowy)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here