CUK Ubezpieczenia: Oszczędzaj, nie rezygnując z kompleksowej ochrony

0
113

Eksperci CUK Ubezpieczenia radzą, aby mimo zmuszającej do oszczędzania pandemii nie rezygnować z ochrony ubezpieczeniowej, która zapewnia dodatkowe środki na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczenie jednak należy wybierać rozsądnie, czyli tak, aby nie rezygnować z kompleksowej ochrony i poczucia bezpieczeństwa.

Według ekspertów multiagencji, jeśli nie chcemy przepłacać za ubezpieczenie ani rezygnować z szerokiego zakresu ochrony, poszukiwania polisy powinniśmy rozpocząć od porównania dostępnych na rynku ofert. Różnice w cenie ubezpieczenia np. samochodu (OC+NNW) czy nieruchomości mogą sięgać nawet 700 zł. W tym celu warto skorzystać z usług multiagencji.

Najważniejszy jest jednak zakres ochrony.

– Ubezpieczenia to produkty, które wymagają specjalistycznej wiedzy i znajomości rynku. Dlatego przy wyborze oferty tak ważne jest wsparcie doradcy, który nie tylko porówna ceny, ale również zakres świadczeń. Należy pamiętać, że najtaniej nie zawsze oznacza najlepiej. Kluczowa jest równowaga pomiędzy ceną a zakresem świadczeń, jakie gwarantuje polisa, aby w momencie, w którym zajdzie potrzeba skorzystania z ubezpieczenia, uniknąć przykrych sytuacji w postaci braków w ochronie – mówi Anna Pawłowska-Kruzińska, dyrektor marketingu CUK Ubezpieczenia.

Doświadczony doradca w trakcie jednego spotkania przygotuje kompleksową ofertę ochrony, która zabezpieczy kluczowe obszary życia, jak majątek, zdrowie oraz ubezpieczenie pojazdu.

– Należy pamiętać, że CUK Ubezpieczenia we współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi przygotowuje specjalne oferty dostępne tylko w multiagencji. Z okazji 20-lecia przygotowaliśmy MOC Rabatów, w ramach której klienci mogą skorzystać z promocji czy dodatkowych produktów, oszczędzając i zyskując kompleksową ochronę – dodaje Anna Pawłowska-Kruzińska.

(AM, źródło: CUK Ubezpieczenia)