CUK Ubezpieczenia przygotuje agentów 2.0

0
485

Postęp technologiczny wymaga diametralnej zmiany w sposobie myślenia i funkcjonowania na rynku ubezpieczeń. Postępująca cyfryzacja stała się faktem, a w związku z tym nadszedł czas na aktualizację narzędzi wspierających sprzedaż ubezpieczeń.

W ramach transferu wiedzy z obszaru nowych technologii i sprzedaży CUK Ubezpieczenia wspólnie z „Gazetą Ubezpieczeniową” zapraszają na spotkanie #CUKmeet Agent 2.0 SUPERmożliwości rynku ubezpieczeń.

Podczas wydarzenia eksperci CUK Ubezpieczenia podpowiedzą, jak autorskie rozwiązania CUK pomagają budować bazę klientów i rozwijać biznes. Uczestnicy poznają także dobre praktyki w obszarze obsługi, które przy wykorzystaniu najnowszych technologii przekładają się na monetyzację.

Webinar będzie także okazją do poznania możliwości marketingowych CUK Ubezpieczenia w zakresie budowania silnej marki lokalnej. Eksperci skupią się również na przedstawieniu wsparcia w zakresie rozwoju sieci sprzedaży, a w obszarze produktowym zwrócą uwagę na zalety unikatowych porównywarek warunków ubezpieczeń wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych. 

– Jako eksperci branży ubezpieczeń chcemy zwrócić szczególną uwagę, że aktualna sytuacja na rynku ubezpieczeń to nie tylko podążanie za trendami, ale generowanie nowych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie docierania do klientów – mówi Marcin Dyliński, dyrektor Departamentu Marketingu i E-Commerce CUK Ubezpieczenia.

Spotkanie w odbędzie się w czwartek 25 listopada o godz. 18.00. Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz: 

https://cuk.pl/webinary/webinar-2511-2021

(am)