CUKexpert przybliży wiedzę na temat ubezpieczeń

0
327

Eksperci CUK za pomocą video w mediach społecznościowych będą kreować przyjazny świat ubezpieczeń, dzieląc się wiedzą oraz branżowymi ciekawostkami.

CUKexpert to pomysł na serię krótkich, ale bogatych w wiedzę filmów dotyczących różnych form ubezpieczenia oraz ryzyk. Występujący doradcy postanowili zebrać najczęściej zadawane pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, dzieląc się wiedzą poprzez video. Multiagencja zakłada, że takie działanie zwiększy świadomość ubezpieczeniową Polaków, oszczędzi niepotrzebnych nerwów i przekona, że pakiet dobrze dobranych polis jest inwestycją, a nie wydatkiem. W pilotażowym odcinku ekspertka CUK opowiada, jak wybrać najlepsze ubezpieczenie na życie i na co zwrócić uwagę, decydując się na zakup takiej polisy.

Pomysł na CUKexpert powstał na bazie zebranych doświadczeń. Doszliśmy do wniosku, że dzielenie się wiedzą to najlepszy sposób, żeby pomóc wszystkim, którzy szukają odpowiedzi na pytania dotyczące ubezpieczeń. Z naszych obserwacji wynika, że takie działanie przyczyni się do świadomego zakupu polis i zwrócenia uwagi na detale np. w OWU – mówi Marcin Dyliński, dyrektor Departamentu Marketingu i E-Commerce CUK Ubezpieczenia.

CUKexpert będzie miał również swój odpowiednik w formie live. To dodatkowa forma interakcji, która pozwoli na np. bezpośrednią relację z zainteresowanymi klientami. Najbliższe spotkanie odbędzie się 5 kwietnia o godz. 11.00 na profilu FB CUK Ubezpieczenia.

– Styl komunikacji zmienia się tak samo jak społeczeństwo. Chcemy uprościć świat ubezpieczeń i dać niezbędną wiedzę jeszcze przed przyjściem klienta do placówki czy wykonania kalkulacji online. Naszą intencją jest dotarcie z przekazem do jak największej liczby odbiorców. Video w social mediach należą do najpopularniejszych form przekazu, które są z powodzeniem obsługiwane również przez użytkowników w każdym wieku – dodaje Paula Rabel, kierownik ds. Komunikacji i PR CUK Ubezpieczenia.

Odcinki serii CUKexpert będą dostępne na profilu:

https://www.facebook.com/CUK.Ubezpieczenia

oraz w kanale:

https://www.youtube.com/c/CukPlUbezpieczenia

(AM, źródło: CUK Ubezpieczenia)