DAS: Porozmawiajmy o ubezpieczeniach ochrony prawnej

0
663

2 czerwca br. DAS Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej zaprasza pracowników merytorycznych zakładów ubezpieczeń, stowarzyszeń oraz przedstawicieli mediów na webinarium poświęcone ochronie prawnej. Szkolenie pozwoli lepiej poznać ten rodzaj polis i jednocześnie spełnia wymogi ustawy o dystrybucji ubezpieczeń.

Szkolenie DAS o nazwie „Porozmawiajmy o ubezpieczeniach ochrony prawnej z DAS” dedykowane jest pracownikom merytorycznym zakładów ubezpieczeń, którzy chcieliby zdobyć solidne podstawy wiedzy o ubezpieczeniu ochrony prawnej. Jego tematyka będzie obejmować m.in. zagadnienia ryzyka problemów prawnych w Polsce, możliwości konstrukcji modeli produktowych jako odpowiedzi na różne potrzeby ubezpieczonych czy też specyfikę likwidacji szkód wraz z przykładami zdarzeń.

Szkolenie online odbędzie się we wtorek, 2 czerwca br. o godz. 10.00, potrwa 1,5 godziny. Poprowadzi je Robert Szywalski, dyrektor Departamentu Sprzedaży Korporacyjnej i Reasekuracji w DAS oraz przewodniczący Zespołu Ubezpieczeń Ochrony Prawnej w Polskiej Izbie Ubezpieczeń.

– W tym roku spotkaliśmy się już online z około 500 brokerami, by porozmawiać o ochronie prawnej. Formuła cieszyła się takim zainteresowaniem i pozytywnym feedbackiem, że doszliśmy do wniosku, że chętnie zorganizujemy szkolenie na temat tej specyficznej grupy ubezpieczeń dla naszych kolegów z branży piastujących różne stanowiska – od produktowców po likwidatorów szkód czy też dziennikarzy. Serdecznie zapraszam więc wszystkich zainteresowanych – mówi Robert Szywalski z DAS.

Szczegółowe informacje na temat webinarium oraz możliwość rejestracji są dostępne na stronie: https://das.pl/szkolenia-online-dla-branzy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów, które potrwają do 31 maja do północy.