Doradcy Nationale-Nederlanden dołączają do MDRT

0
518

W tym roku 75 przedstawicieli Nationale-Nederlanden zostało przyjętych do Million Dollar Round Table – międzynarodowego stowarzyszenia, które zrzesza czołowych profesjonalistów w branży ubezpieczeń na życie. Członkostwo w MDRT jest uznawane za potwierdzenie profesjonalizmu, etyki oraz zaangażowania w świadczenie usług najwyższej jakości.

MDRT – The Premier Association of Financial Professionals® to niezależne międzynarodowe stowarzyszenie, które skupia najlepszych przedstawicieli branży ubezpieczeniowej i finansowej z ponad 700 firm w 80 krajach. Kandydaci muszą wykazać się wysokim poziomem osiągnięć w sprzedaży ubezpieczeń życiowych, produktów finansowych i innych usług związanych z planowaniem finansowym. Oprócz tego MDRT kładzie duży nacisk na etykę zawodową – kandydaci muszą wykazać się nie tylko sukcesami sprzedażowymi, ale także nienaganną postawą etyczną wobec klientów i przestrzeganiem zasad uczciwej konkurencji.

– Bycie w gronie MDRT to nie lada wyróżnienie dla przedstawicieli branży. Każdy obecny tu doradca jest w grupie najlepszych w swoim fachu specjalistów, których wyróżnia profesjonalizm i ponadprzeciętne kompetencje. Bardzo się cieszę, że w tym gronie znajduje się aż 75 przedstawicieli Nationale-Nederlanden. To potwierdzenie naszych kwalifikacji i umiejętności pracy z klientami, którzy obdarzają nas zaufaniem – mówi Tomasz Zyśko, dyrektor ds. Klienta Indywidualnego zarządzający Obszarem Klienta Indywidualnego Nationale-Nederlanden.

(AM, źródło: Nationale-Nederlanden)