Ergo Hestia: Anna Ralcewicz nową szefową zespołu szkoleń

0
829

Od 17 lutego Zespołem Szkoleń w Departamencie Sprzedaży Ergo Hestii zarządza Anna Ralcewicz, coach ICC i absolwentka MBA z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu i tworzeniu programów szkoleniowych oraz rozwojowych.

Anna Ralcewicz objęła stanowisko dyrektora ds. szkoleń. W dotychczasowej karierze wyraźnie stawiała na rozwój w obszarze sprzedaży, zarządzania i doradztwa.

Anna Ralcewicz

Nowa dyrektor ma kontynuować strategię zespołu szkoleniowego Ergo Hestii, którego głównym celem jest wspomaganie agenta w jego rozwoju.

Jednym z moich celów jest wniesienie do Ergo Hestii nowej jakości związanej z tzw. szkoleniami miękkimi, przy jednoczesnym zachowaniu i udoskonalaniu programów, które już działają i są uznane na rynku – podkreśla Anna Ralcewicz.

Według ubezpieczyciela zmiana pozwoli na dalszy rozwój Zespołu Szkoleń i całej sieci sprzedaży. Tylko w 2019 roku przeszkolonych zostało ponad 5 tys. agentów na terenie całej Polski. W planach Ergo Hestii na obecny rok znalazła się szeroka gama szkoleń, zarówno z zakresu ubezpieczeń majątkowych, jak i życiowych. Oferta obejmuje tak szkolenia stacjonarne, jak i webinaria, filmy instruktażowe czy tutoriale. Kolejną możliwością są „szyte na miarę” warsztaty grupowe czy specjalne programy indywidualne.

(AM, źródło: Ergo Hestia)