Europ Assistance Polska dla podopiecznych DPS w Bramkach

0
303

W tym roku z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn firma Europ Assistance Polska zorganizowała zbiórkę kosmetyków dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Bramkach.

W ubiegłym roku dzięki zbiórce odzieży wśród klientów i pracowników firmy udało się wesprzeć badania cytologiczne dla kobiet z mniejszych miejscowości. W tym roku Europ Assistance Polska zorganizowała zbiórkę kosmetyków dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Bramkach.

– Jakiś czas temu miałam okazję odwiedzić DPS w Bramkach i poznać niezwykłą atmosferę tego miejsca. Obecnie mieszka w nim 160 osób. Wiele z nich nie ma rodzin. Opiekunowie są ciepli i zaangażowani w zapewnienie mieszkańcom jak najlepszych warunków życia. Ich starania mają na celu stworzenie atmosfery możliwie najbardziej zbliżonej do rodzinnej. Czasem jednak przydaje im się pomoc z zewnątrz. Stąd pomysł na zbiórkę kosmetyków, która pozwoli wesprzeć podopiecznych domu w dbaniu o siebie każdego dnia – opowiada Katarzyna Tuz, HR Manager Europ Assistance Polska

Dzięki inicjatywie udało się zebrać 5 kartonów wypełnionych szamponami, żelami do mycia ciała, balsamami, kremami do rąk i stóp, ale również kosmetykami kolorowymi, które zrobiły furorę wśród pań.

(AM, źródło: Europ Assistance Polska)