Generali Polska wśród Najlepszych Pracodawców

0
301

Generali Polska zajęło pierwsze miejsce w kategorii „ubezpieczenia” w rankingu Poland’s Best Employers 2022 opublikowanym przez „Forbes”.

Poland’s Best Employers 2022 to zestawienie 300 działających w Polsce firm, które mają wybitne osiągnięcia w zakresie HR. Firma badawcza Statista oparła ranking na ocenie, jaką swoim pracodawcom wystawiają sami pracownicy. „Ocenili oni swoich pracodawców w anonimowej ankiecie, dzięki czemu zbadana została rzeczywista jakość oferowanych miejsc pracy” – podkreśla „Forbes”.

Generali Polska zajęło pierwsze miejsce w kategorii ubezpieczenia rankingu Poland’s Best Employers 2022 już drugi rok z rzędu. Wśród wszystkich branż i 300 wyróżnionych firm ubezpieczyciel został sklasyfikowany na wysokiej 12. pozycji.

– Bardzo się cieszę, że zostaliśmy docenieni w rankingu, którego wyniki zależą przede wszystkim od oceny naszych pracowników. Chcemy, by Generali było wyjątkowym miejscem pracy, w którym pracownik może pozostać sobą, robić to, co lubi, i mieć wpływ na to, co dzieje się w firmie. I co równie ważne – by czuł się częścią wspólnoty. Kluczowe jest także wzajemne zaufanie, które jest dla mnie walutą przyszłości. To dzięki niemu można budować silne zespoły i organizacje osiągające sukcesy – podkreśla Krystyna Matysiak, członkini zarządu Generali Polska.

(AM, źródło: Generali)