Howden Broking Group z tytułem Doradcy Roku

0
534

Howden Broking Group, do której należy polski broker Howden Donoria, otrzymała tytuł  Doradcy Roku Cyber Ryzyka Ubezpieczeń w siódmej edycji konkursu Cyber Risk Awards organizowanego przez firmę Advisen.

– Howden już od dawna od traktuje Cyber jako pierwszoplanowy produkt, przewidując, że to ryzyko będzie kluczowe. Głosowali na nas klienci i ludzie z branży, co potwierdza naszą specjalistyczną wiedzę. Nasz globalny zespół Cyber koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów, wyprzedzając ataki, które obecnie są tylko kwestią czasu. Howden zapewnia nam swobodę i elastyczność, aby dostarczać to, co najlepsze dla klientów, i wykorzystać szansę, jaką dają szersze trendy cyfrowe w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie – mówił Shay Simkin z Howden Israel, lider praktyki cyber risk Howden Broking Group.

W grupie działa wielokrotnie nagradzana Howden Cyber Academy, która szkoli kolejne zespoły specjalistów.

– Dziś, gdy wszyscy pracujemy zdalnie, cyberbezpieczeństwo nabiera nowego znaczenia. Popyt na te usługi będzie stale rósł, gdyż świadomość w biznesie w czasie pandemii zmieniła postrzeganie tego ryzyka – mówi Dominik Stachiewicz, członek zarządu Howden Donoria odpowiedzialny za rozwój praktyki cyber w Polsce.

Konkurs Cyber Risk Awards wyróżnia specjalistów i organizacje z całego świata, które specjalizują się w ryzyku cybernetycznym. Tegoroczna edycja, ze względów bezpieczeństwa, odbywała się głownie w sieci i była transmitowana z Nowego Jorku.

(AM, źródło: Howden)