Igor Rusinowski o wyborze na Człowieka Roku Ubezpieczeń

0
649

Igor Rusinowski, prezes Unilink, otrzymał tytuł Człowieka Roku Ubezpieczeń 2021, przyznany przez redakcję „Gazety Ubezpieczeniowej”. – Jestem bardzo miło zaskoczony, gdyż takie wyróżnienie nie było nawet w sferze moich marzeń – powiedział laureat.

Tytuł Człowiek Roku Ubezpieczeń jest nagrodą przyznaną jednej osobie, lecz z całą pewnością to zasługa także zespołu Unilink, który każdego dnia pracuje na wspólny sukces. Dokładamy wszelkich starań, by naszym partnerom biznesowym agentom i towarzystwom dostarczać wsparcie i rozwiązania jak najlepszej jakości. W zeszłym, niełatwym przecież roku, zrealizowaliśmy naprawdę świetne projekty. Dlatego ten tytuł jest dla mnie i całego mojego unilinkowego zespołu ogromną nagrodą i wspaniałym aktem uznania. Wyraźnie podkreśla unikalność naszej grupy na rynku dystrybucji ubezpieczeń, już nie tylko w Polsce, ale również w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Serdecznie dziękuję redakcji „Gazety Ubezpieczeniowej” za ten zaszczytny tytuł to dla mnie i dla nas ogromna radość. Dołączenie do prestiżowego grona dotychczasowych laureatów dodaje mnóstwa energii do podejmowania kolejnych wyzwań i działań. Dziękuję również całemu zespołowi Unilink oraz naszym partnerom biznesowym – wszyscy dołożyliście niezwykle cenną cegiełkę do tego wspaniałego wyróżnienia!  komentuje Igor Rusinowski.

W najbliższy czwartek, 13 stycznia o godz. 13:00 odbędzie się specjalny live „Gazety Ubezpieczeniowej”, którego gościem będzie Igor Rusinowski.

Wydarzenie na Facebooku:

https://fb.me/e/mbvRYFjGV

Wydarzenie na LinkedIn:

https://www.linkedin.com/events/6885147660366471168

Uzasadnienie wyboru:

(AM, źródło: Unilink)