Klienci Marsh zyskali dostęp do usług Gwarancje24

0
111

Specjalizujący się w internetowej sprzedaży gwarancji wadialnych dla firm serwis Gwarancje24 rozpoczął współpracę z Marsh Polska. Dzięki niej platforma szybkiewadium.pl będzie dostępna dla klientów brokera, w efekcie czego zyskają oni dostęp do takich usług, jak np. internetowa sprzedaż gwarancji wadialnych w formie elektronicznej.

Platforma szybkiewadium.pl jest skierowana w szczególności do firm startujących w dużej liczbie przetargów (np. przedsiębiorstw oraz hurtowni farmaceutycznych) oraz firm, które codziennie korzystają z gwarancji zapłaty wadium.

– Jesteśmy dumni z tego, że jako jedyni w Polsce zostaliśmy wybrani do współpracy przez światową organizację. Świadczy to o naszym ogromnym sukcesie i profesjonalizmie. Jest to duży krok w stronę popularyzacji nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w sektorze gwarancji ubezpieczeniowych. Dzięki naszemu narzędziu brokerzy z całej Polski będą mogli w szybki sposób obsługiwać swoich klientów w zakresie gwarancji wadialnych – powiedziała Liliana Zielińska, prezes zarządu Gwarancje24 sp. z o. o.

(AM, źródło: Facebook)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here