Kolejny udziałowiec zgodził się na zbycie akcji Open Life

0
104

Open Finance zawarł porozumienie z kolejnym akcjonariuszem Open Life, Przemysławem Guberowem, dotyczące procesu zbycia akcji imiennych, nieuprzywilejowanych ubezpieczyciela stanowiących łącznie 1% w kapitale zakładowym spółki.

Zgodnie z postanowieniami porozumienia akcjonariusz przystąpił do procesu poszukiwania nabywcy na akcje Open Life, zobowiązując się do ich zbycia na rzecz inwestora za określoną w umowie minimalną cenę za jedną akcję. W tym celu zlecił Open Finance podjęcie w swoim imieniu, nieodpłatnie, wszelkich niezbędnych czynności, które doprowadzą do znalezienia stosownego inwestora, przeprowadzenia procesu due diligence oraz zawarcia umowy sprzedaży należących do nich akcji zakładu, udzielając w tym celu Open Finance stosownego pełnomocnictwa do przeprowadzenia tych czynności.

Wcześniej firma zawarła porozumienie z Getin Noble Bankiem, Vilano Capital, Krzysztofem Bukowskim i Izabelą Śliwowską dotyczące procesu zbycia akcji imiennych, nieuprzywilejowanych Open Life stanowiących łącznie 14,03% w jego kapitale.

Więcej na temat sprzedaży akcji Open Life:

(AM, źródło: Open Life, gu.com.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here