Konferencja o korzyściach i zagrożeniach związanych z nowymi technologiami

0
160

29 listopada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędzie się konferencja naukowa „Nowe Technologie na Rynku Finansowym”. Uczestnicy wydarzenia będą dyskutować m.in. na temat szans i zagrożeń dla klientów oraz dystrybutorów ubezpieczeń, jakie niesie ze sobą wykorzystanie nowych technologii w ubezpieczeniach.

W panelu moderowanym przez prof. Marcina Orlickiego wezmą udział: Piotr Bułka, członek zarządu Generali TU (ubezpieczyciel jest partnerem konferencji), Marek Kurowski, główny specjalista, ekspert w Biurze Rzecznika Finansowego, Mateusz Bartoszcze, radca prawny, wicedyrektor krakowskiego oddziału EIB, prof. dr hab. Dorota Maśniak z Uniwersytetu Gdańskiego, prof. dr hab. Katarzyna Malinowska z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, prof. dr hab. Monika Szaraniec z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz przedstawiciel Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Konferencja jest organizowana w formule hybrydowej. Zainteresowani udziałem online (poprzez zoom) mogą zarejestrować się  na stronie:

https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_ETAJwShOR6K6Qe4R3KybLA

Szczegółowy program konferencji:

https://ip.uek.krakow.pl/wp-content/uploads/2021/11/Konferencja_finansowea_21.pdf

(AM, źródło: UEK)