Link4 i Fintek.pl z nowym cyklem podcastów InsurTalk

0
413

16 kwietnia startuje InsurTalk – pierwszy w Polsce cykl podcastów w pełni poświęconych nowym technologiom i innowacyjnym rozwiązaniom w ubezpieczeniach. Premiera w każdy czwartek o godz. 11:00 w serwisie Fintek.pl i mediach społecznościowych portalu.

Tematyka podcastu będzie dotyczyć szeroko pojętej transformacji cyfrowej, nowych technologii i innowacji rynku ubezpieczeniowego. Projekt realizuje Fintek.pl, portal poświęcony innowacjom na rynku finansowym, we współpracy z Link4.

– Dziś już cały rynek ubezpieczeniowy jest na ścieżce transformacji cyfrowej. Nowe technologie wspierają wewnętrzne procesy biznesowe, ale przede wszystkim budują wartość dla naszych klientów i o tym wszystkim chcemy rozmawiać – wyjaśnia Maciej Krzysztoszek, rzecznik prasowy Link4. – Koncentrujemy się na innowacjach w ubezpieczeniach, ale nie zabraknie też szerszej perspektywy, bo ona często jest potrzebna, by zrozumieć rzeczywistość, w której żyjemy – dodaje.

W pierwszym odcinku jego uczestnicy będą mówili m.in. o tym, czy można zmierzyć intuicję i jak zarządzać analitycznymi talentami w firmach, które przechodzącą technologiczną transformację. Gościem Łukasza Piechowiaka, redaktora naczelnego Fintek.pl, będzie Katarzyna Wojdyła, członek zarządu Link4, ekspert w dziedzinie zaawansowanej analityki.

– Okazuje się, że nawet o tak trudnym zagadnieniu, jak zaawansowana analiza danych można mówić w sposób zrozumiały. To ważne, bo tę audycję kierujemy nie tylko do grona ekspertów, ale też do osób, które nie posiadają specjalistycznej wiedzy. Zaczynamy z wysokiego C i tego chcemy się trzymać w całym cyklu – zapowiada Łukasz Piechowiak.

W pierwszym cyklu, który potrwa od połowy kwietnia do końca maja, zostanie wyemitowanych 6 odcinków. Każdy będzie dostępny w serwisie Fintek.pl, a także w kanałach społecznościowych portalu i Link4.

(AM, źródło: Link4)