Mateusz Gintrowski zasilił zespół Quantee

0
347

Od początku stycznia 2021 r. do zespołu Quantee dołączył Mateusz Gintrowski jako Co-founder oraz Chief Growth Officer.

Nowy CGO Quantee przejął odpowiedzialność za całość działań związanych z budową i egzekucją strategii rozwoju biznesu Quantee zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Obejmują one strategię sprzedażową i marketingową, a także współpracę z partnerami i inwestorami.

Mateusz Gintrowski posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań analitycznych do sektora finansowego. Przed przejściem do Quantee pracował w polskim oddziale SAS Institute, gdzie przez ponad 9 lat zajmował się sprzedażą, ostatnio w roli Head of Sales, Financial Sector oraz członka Leadership Team-u SAS Polska. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej na kierunku informatyka.

Quantee to firma oferująca wyspecjalizowane rozwiązania dla firm ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych z obszaru Actuarial Data Science. Quantee rozwija również platformę ActuAI służącą do automatyzacji i poprawy efektywności procesów aktuarialnych z wykorzystaniem uczenia maszynowego i wyjaśnialnej sztucznej inteligencji.

(AM, źródło: prnews.pl)