Mentor uruchamia oddział w Gdańsku

0
249

Mentor, broker ubezpieczeniowy z Torunia, rozszerza swoją działalność. 1 czerwca firma otworzy biuro w Gdańsku.

Prezes Mentora Marek Kaliszek przyznaje, że od dłuższego czasu myślał o nowym oddziale w północnej Polsce. – Są przynajmniej trzy powody. Po pierwsze to nasi klienci, których sporą listę w Trójmieście i okolicach dziś obsługujemy. Po drugie – cały ten rejon ma dla nas ogromne znaczenie z punktu widzenia planów i rozwoju spółki. Jest tu ogromny potencjał, możliwości, życzliwość władz i ludzie otwarci na pomysły, technologię i współpracę. No i trzeci powód, czynnik ludzki. Na współpracę z nami zdecydowała się Justyna Wińska-Malicka, osoba z ogromnym doświadczeniem, energią i wiedzą. Jako silny broker, pod wieloma aspektami lider na rynku, jesteśmy w stanie wyposażyć nasze nowe struktury w technologie, do których dostępu nie mają nasi konkurenci. Jesteśmy przekonani, że możemy dać pomorskim firmom nową jakość obsługi i poczucie bezpieczeństwa – ocenia prezes.

Dyrektorem nowej placówki jest Justyna Wińska-Malicka, która dla Mentora rozstała się z inną firmą brokerską, w której pracowała 19 lat. – Mentor ma taką renomę na rynku usług brokerskich, że nie miałam wątpliwości o dobrym wyborze. Kiedy już jestem wewnątrz tej firmy, widzę, że tych możliwości i potencjału jest o wiele więcej. Mowa tu między innymi o technologiach, wiedzy, ludziach, ich zaangażowaniu czy organizacji pracy. Czas pandemii, który inni brokerzy przeczekiwali, dla Mentora stał się wielkim motorem zmian i sukcesów  – powiedziała.

W trakcie uroczystego otwarcia biura w Gdańsku Łukasz Nowakowski, dyrektor Biura Oceny i Zarządzania Ryzykiem, przedstawił gościom zalety aplikacji Mentor Risk Control do oceny i analizy ryzyka, za którą firma została uhonorowana w 2020 roku nagrodą Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości..

Nowy oddział Mentora mieści się na 2. piętrze kompleksu biurowego Office Island, przy Grunwaldzkiej 163 we Wrzeszczu (w pobliżu Galerii Bałtyckiej).

(AM, źródło: Mentor)