MetLife już w Warsaw UNIT

0
558

MetLife, który pozostaje w Polsce pod nazwą MetLife Europe Services Limited, ogłosił 19 grudnia, że rozpoczyna działalność pod nowym adresem: Rondo Daszyńskiego 1, Warsaw UNIT. Najwyższy biurowiec przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie cechuje się ponadczasową modernistyczną architekturą, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i praktycznymi przestrzeniami pracy.

Warsaw UNIT to najwyższy, 45-piętrowy budynek przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie, którego deweloperem jest Ghelamco. Wieżowiec znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego. W budynku znajduje się infrastruktura dla rowerzystów: parking rowerowy, szatnie i natryski. Wielopoziomowy parking może pomieścić 400 samochodów.

Dla MetLife istotnym kryterium wyboru było bezpieczeństwo i możliwość stworzenia przyjaznego środowiska pracy, wspartego najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, a także kwestie ekologii i zachowania najwyższych standardów w zakresie ochrony środowiska.

MetLife prowadzi w Warszawie Centrum Usług Wspólnych, świadczące usługi w obszarze finansów, zakupów, aktuariuszy, technologii oraz innych funkcji. Centrum współpracuje z rynkami EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) oraz z zespołami globalnymi.

– Cieszymy się, że możemy rozwijać nasze Centrum Usług Wspólnych – powiedział Piotr Sztrauch, dyrektor oddziału MetLife w Polsce oraz kontroler finansowy EMEA.

Z okazji przeprowadzki do nowego biura życzenia wesołych świąt od MetLife będą wyświetlane 19 grudnia po zmroku na Warsaw Spire, przy placu Europejskim, naprzeciwko nowego biura firmy.

W Warsaw UNIT mieści się także nowa centrala Warty.

(AM, źródło: MetLife)