Nagrody dla LINK4 i ERGO Hestii

0
774

Pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego OC LINK4 zajął pierwsze miejsce w rankingu przygotowanym przez „Gazetę Bankową”. Redakcja wzięła pod uwagę zakres i korzyści wynikające z polisy rozszerzonej o pomoc assistance. Z kolei ERGO Hestia zajęła 2. miejsce w klasyfikacji ogólnej 16. edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm, zostając jednocześnie najlepszym ubezpieczycielem w zestawieniu.

Ranking ubezpieczeń samochodu 2022 „Gazety Bankowej” powstał na podstawie badań multiagencji Unilink. Porównała ona ofertę siedmiu towarzystw, które oferują pakiety OC, czyli nie tylko samo obowiązkowe ubezpieczenie, ale również assistance.

W zestawieniu najwięcej, 27 punktów zdobył LINK4 i jego produkt OC wraz z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Drugie miejsce zajęła UNIQA (23 pkt.), a podium zamyka Wefox (10 pkt.). W rankingu najwyższe oceny przyznano za holowanie po wypadku i wynajem samochodu zastępczego po kradzieży.

– Bardzo nas cieszy, że po raz kolejny nasz pakiet OC okazał się najmocniejszą pozycją na tle silnej konkurencji na rynku ubezpieczeniowym. Warto pamiętać, że samo OC to nie wszystko, i szukać dla siebie najkorzystniejszej oferty rozszerzonej o pomoc assistance. W czasach kiedy coraz bardziej liczymy się z każdą wydaną złotówką, praktyczne dodatkowe usługi poprawiające nasze bezpieczeństwo w trasie i podnoszące komfort podróżowania liczą się podwójnie. Warto więc świadomie wybierać z dostępnej oferty na rynku to, co najlepsze, bez ponoszenia zbędnych kosztów – przekonuje Katarzyna Wojdyła, członek zarządu Link4.

ERGO Hestia na 2. miejscu w Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Eksperci zewnętrzni docenili także ERGO Hestię. Sopocka firma zajęła drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej 16. edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm, będąc jednocześnie najlepszym ubezpieczycielem w zestawieniu.

– Od wielu już lat podejmujemy konkretne działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Staramy się nieustannie rozwijać w tym kierunku, ale również promować ESG wśród naszych interesariuszy, takich jak klienci, agenci i brokerzy ubezpieczeniowi, a także społeczność wokół nas. Jesteśmy dumni, że ERGO Hestia po raz kolejny znalazła się na podium Rankingu Odpowiedzialnych Firm. To istotne, by doceniać firmy za ich konsekwentne działania w zgodzie z 17 Celami Zrównoważonego Rozwoju – mówi Mario Zamarripa, dyrektor ds. Zrównoważonego Rozwoju ERGO Hestii.

Ranking Odpowiedzialnych Firm to zestawienie spółek działających w Polsce, ocenianych pod kątem jakości systemu zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu. Umożliwia dokonanie wiarygodnej oceny zaawansowania firmy w podejmowaniu wyzwań zrównoważonego rozwoju, a także jest cennym instrumentem edukacyjnym, który pozwala sprawdzić poziom przygotowania organizacji na różnorodne wyzwania najbliższej przyszłości.

(AM, źródło: LINK4, ERGO Hestia)