Nationale-Nederlanden: Magdalena Macko-Gizińska członkiem zarządu

0
1405

Od stycznia obecnego roku w zarządzie Nationale-Nederlanden zasiada Magdalena Macko-Gizińska. Jako Chief Customer Officer (CCO) odpowiada za planowanie oraz rozwój działań, które pomogą w budowaniu trwałych relacji z klientami. Nationale-Nederlanden podkreśla, że obszar, który nadzoruje nowy członek jego zarządu, jest jednym z kluczowych dla realizacji strategii firmy. To kolejna z szeregu zmian personalnych, jakie ostatnio miały miejsce w zarządzie firmy.

– Magdalena jest doświadczoną menedżerką i uznaną na rynku profesjonalistką w obszarze budowania doświadczeń klienta. Jestem przekonany, że jej wiedza i zaangażowanie pomoże nam w realizacji naszych celów strategicznych. Chcemy budować trwałe i angażujące relacje z klientami oraz rozwijać naszą firmę, dlatego podjęliśmy decyzję o stworzeniu stanowiska członka zarządu ds. relacji z klientami. Bardzo cieszy nas fakt, że nasz zespół zarządzający zyskał kolejne wzmocnienie  – powiedział Paweł Kacprzyk, CEO Nationale-Nederlanden.

– Budowanie pozytywnych doświadczeń klienta, by wzmacniać jego relację z firmą, to wielkie wyzwanie, które stoi obecnie przed markami. W tak delikatnych kwestiach, jak życie i zdrowie klienta, oprócz sprawnych i nowoczesnych procesów oraz personalizowanej, dopasowanej oferty bardzo ważna jest empatia i indywidualne podejście do każdej sprawy. Właśnie ten kierunek w ubezpieczeniach chcemy wzmacniać i rozwijać w Nationale-Nederlanden – powiedziała Magdalena Macko-Gizińska.

Magdalena Macko-Gizińska jest ekspertką w dziedzinie budowania relacji z klientami. Swoje doświadczenie i umiejętności w tym obszarze zdobywała podczas kilkunastu lat pracy w branży finansowej. W ostatnim czasie związana była z ING Bankiem Śląskim, gdzie pełniła rolę dyrektora Centrum Eksperckiego Doświadczeń Klientów. Wcześniej pracowała w Banku Millennium, w którym odpowiadała m.in. za jakość i standardy obsługi klienta oraz obszar operacji.

Nominacja Magdaleny Macko-Gizińskiej jest kolejną z szeregu zmian, do jakich doszło w ostatnim czasie w składzie zarządu Nationale-Nederlanden. W grudniu do władz towarzystwa została powołana Edyta Fundowicz, która pełni funkcję członka zarządu ds. komercyjnych. Na tym stanowisku zastąpiła Michała Hucała, który został CEO NN Węgry i Bułgaria. Natomiast we wrześniu ubiegłego roku do zarządu dołączył Andrzej Miron, który jako członek zarządu ds. technologii oraz CIO (Chief Information Officer) koordynuje wdrażanie nowych technologii oraz cyfrowych systemów wspierających biznes.

Artur Makowiecki

news@gu.home.pl