Oferta Beesafe dostępna w Porówneo

0
202

Od 13 listopada polisy Beesafe dostępne są w portfelu Porówneo. To już dwunasta firma w ofercie tej porównywarki ubezpieczeń.

– Cieszę się, że jako pierwsi mamy Beesafe na pokładzie – mówi Wojciech Rabiej, prezes Porówneo. – To nowy gracz, z ciekawym pomysłem na prowadzenie biznesu i warto go mieć w portfelu. Szczególnie, że Beesafe właśnie zaczyna zdobywać rynek i z pewnością będzie miał ciekawą ofertę i konkurencyjne ceny – dodaje. 

Beesafe to nowa marka ubezpieczeniowa wprowadzona przez Vienna Insurance Group, z całkowicie cyfrową dystrybucją i likwidacją szkód. Oprócz tradycyjnych ubezpieczeń (OC, AC, NNW, assistance), w jej ofercie znajdują się także nowe rozwiązania, m.in. wygodny kierowca, w ramach którego naprawy, usługi serwisowe lub przeglądy techniczne oferowane są w formule door-to-door. Innym autorskim produktem Beesafe jest ubezpieczenie miejskie, skierowane do osób, które podróżują zarówno autem, jak i rowerem czy hulajnogą. 

– Naszą ofertę kierujemy do ludzi młodych duchem – otwartych na nowości. Z kolei Porówneo jest marką, która ma w sobie młodego ducha i w podobny sposób adresuje swoją ofertę. Dlatego w naturalny sposób zdecydowaliśmy się podjąć współpracę  – mówi Rafał Mosionek, prezes Beesafe.

 

(AM, źródło: Porówneo)