Otto pomoże klientowi w wyborze optymalnego AC

0
578

W drugim kwartale na polskim rynku ubezpieczeń ma zadebiutować Otto, nowa aplikacja do zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych i zarządzania polisami – podał cashless.pl.

Serwis poinformował, że Otto umożliwi porównanie ofert 14 zakładów. Atutem ma być transparentne wskazanie warunków ubezpieczenia czy syntetyczne porównanie zakresu ochrony w ramach poszczególnych polis AC. Oprócz tego aplikacja umożliwi wezwanie assistance jednym kliknięciem, zapewni wsparcie w razie szkody oraz jej zgłoszenie do ubezpieczyciela.

Cashless.pl dodaje, że docelowo Otto ma stać się portfelem komunikacyjnym, przechowującym zarówno aktualne, jak i historyczne umowy ubezpieczenia. Jakub Panek, jeden z twórców rozwiązania, przekazał serwisowi, że najpierw zostanie udostępniona uproszczona wersja aplikacji, pozwalająca na zeskanowanie polisy i sprawdzenie jej zakresu, zaś kalkulator zostanie dodany prawdopodobnie w czerwcu tego roku. Serwis podaje, że ubezpieczenia będą wystawiane w ramach licencji multiagencji NAU.

Więcej:

cashless.pl z 24 stycznia, Ida Krzemińska-Albrycht „Nowa aplikacja do zakupu i obsługi polis. Otto pomoże m.in. porównać warunki, zgłosić szkodę czy wezwać assistance”

(AM, źródło: cashless.pl)