PIB Group w TOP50 magazynu „Insurance Times”

0
308

PIB Group awansowała do grona dziesięciu największych brokerów pod względem osiągniętych przychodów w rankingu TOP50 firm brokerskich w 2023 roku, opracowanym przez magazyn „Insurance Times”. Firma została też wyróżniona tytułem HighFlyer branży brokerskiej.

W ostatnich 12 miesiącach PIB Group zanotowała najbardziej dynamiczny wzrost na tle branży, zwiększając przychody o 49% rok do roku. Broker zadebiutował na rynku włoskim oraz wzmocnił swoją pozycję m.in. na rynku polskim, brytyjskim, irlandzkim i hiszpańskim. W uzasadnieniu wyróżnienia podkreślono, że PIB Group osiąga doskonałe wyniki w oparciu o konsekwentnie realizowaną wizję rozwoju.

– Cieszymy się, że docenione zostały nasze osiągnięcia z ostatnich 12 miesięcy. Jako firma jesteśmy skupieni na kliencie i będziemy konsekwentnie podążać tą drogą w realizacji ambitnych planów rozwoju na rok 2024 i kolejne lata. To wyróżnienie jest świadectwem ciężkiej pracy i zaangażowania wszystkich członków zespołu naszej grupy – zarówno tych, którzy dołączyli do nas niedawno, jak i osób, które pracują z nami od wielu lat. Dziękuję wszystkim w imieniu swoim i całego zarządu. Mamy wysoko zawieszoną poprzeczkę na 2024 rok – powiedział Brendan McManus, CEO PIB Group.

(AM, źródło: LinkedIn)