PKO TFI będzie zarządzać PPK Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych

0
133

PKO TFI poinformowało, że Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych wybrała towarzystwo do zarządzania Pracowniczymi Planami Kapitałowymi (PPK). Umowa o zarządzanie PPK została już podpisana.

Cieszymy się z zaufania okazanego nam przez kolejnego tak istotnego pracodawcę. Przystąpiliśmy już do prezentacji naszych rozwiązań innym jednostkom organizacyjnym Lasów Państwowych m.in. aplikacji iPPK do prostej obsługi całego przedsięwzięcia – mówi Łukasz Kwiecień, wiceprezes zarządu PKO TFI.

Pracownicy Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych otrzymają dostęp do swoich środków poprzez system transakcyjny i-fundusze.pl.

– Jednostki Lasów Państwowych samodzielnie decydują o wyborze firm zarządzających PPK. Część z nich wybrała operatora i podpisała umowy w I kwartale, większość ma jeszcze czas do 27 października (po zmianach terminów wdrożenia PPK wprowadzonych ustawą o tzw. Tarczy Antykryzysowej). Dyrekcja Generalna, w trosce o dobro pracowników, postawiła na wiarygodnego partnera – mówi dr Andrzej Konieczny, dyrektor generalny Lasów Państwowych. – W tym niełatwym okresie musimy stawiać na rozwiązania gwarantujące pewną przyszłość – dodaje.

(AM, źródło: PKO TFI)