Pracownicy Polregio z opieką medyczną od TUW PZUW

0
67

TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych zapewni opiekę zdrowotną pracownikom Polregio, największego przewoźnika kolejowego w Polsce, a także ich rodzinom. Będzie ona świadczona w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

– Współpraca z Polregio ma szczególnie ważny wymiar, ponieważ na korzystnych warunkach zapewnia jego pracownikom kompleksową opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie. Ich zdrowie jest najważniejsze – mówi członek zarządu PZU SA i przewodnicząca rady nadzorczej TUW PZUW Małgorzata Sadurska.

– Jest to wyjątkowe wydarzenie, które wprowadza naszą spółkę do grona pracodawców oferujących unikatowe benefity pracownicze. Polregio, oferując swoim pracownikom taki benefit, wyróżnia się na tle innych spółek i liczymy, że w ten sposób przyciągniemy nowych pracowników – podkreśla prezes zarządu Polregio Artur Martyniuk.

Dzięki porozumieniu z TUW PZUW pracownicy przewoźnika i ich rodziny będą mogli korzystać z pakietów zdrowotnych, które obejmują m.in. konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu, wizyty bez skierowania u specjalistów z ponad 20 dziedzin, badania diagnostyczne, prowadzenie ciąży, wizyty domowe lekarzy i pielęgniarek, rehabilitację i refundację koniecznego do niej sprzętu.

– Atrakcyjność ubezpieczeń zdrowotnych w TUW PZUW polega na tym, że usługi świadczy nasza siostrzana spółka, PZU Zdrowie, która jest rynkowym potentatem. Dzięki temu do dyspozycji pracowników możemy oddać prawie 2500 przychodni w ponad 600 miastach w Polsce. Nie ma problemu ze znalezieniem placówki, nawet w najmniejszym mieście. Z porad można skorzystać z dala od domu, będąc na wakacjach czy w podróży – mówi członek zarządu TUW PZUW Aneta Zawistowska.

Polregio to największy przewoźnik pasażerski w Polsce. Z jego usług korzysta co roku prawie 72 mln pasażerów. Każdego dnia na tory wyjeżdża około 1500 pociągów należących do Polregio. Zatrzymują się na ponad 1900 stacjach.

(AM, źródło: PZU)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here