PZU: Ubezpieczenia szkolne dostępne online w UBEstrefa.pl

0
158

We wrześniu PZU wprowadził na rynek UBEstrefa.pl – narzędzie, dzięki któremu szkolne ubezpieczenie NNW dla dziecka czy studenta można zawrzeć online. Rodzic bądź opiekun otrzymuje na swój adres e-mail link z ofertą przesłaną przez agenta i w trzech prostych krokach zgłasza dziecko do szkolnego ubezpieczenia NNW.

– Bezpieczeństwo klientów oraz naszych partnerów biznesowych, którzy co roku kontaktują się o tej porze z placówkami oświatowymi, radami rodziców i stowarzyszeniami studentów, jest dla nas kluczowe. Dlatego stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala oferować i zawierać ubezpieczenia na odległość z „bezpiecznego domowego fotela” – mówi Paweł Ochmański, dyrektor biura produktów detalicznych i MŚP PZU.

UBEstrefa.pl wspiera całą sieć pośredników, którzy w czasie pandemii mogą mieć utrudnione bezpośrednie dotarcie do klientów. Platforma jest dostępna zarówno dla agentów wyłącznych, multiagentów, jak i brokerów. Placówki oświatowe, rady rodziców czy stowarzyszenia studenckie mogą dopasować indywidualnie ochronę dla swoich podopiecznych, zaproponować warunki szczególne i wynegocjować cenę z ubezpieczycielem.

(AM, źródło: PZU)