Rozmowy bez Asekuracji: Najpopularniejsze odcinki ostatnich miesięcy

0
444

Trendy technologiczne w ubezpieczeniach, zastosowanie ekonomii behawioralnej w ubezpieczeniach oraz doświadczenia z ekstremalnych wyzwań – tym tematom były poświęcone trzy najpopularniejsze odcinki podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy bez Asekuracji”.

W okresie wrzesień–listopad bezapelacyjnym numerem jeden była 87. odsłona „Rozmów”. Gośćmi programu zatytułowanego „Ubezpieczeniowe techno-trendy 2020” byli eksperci Comarch: Tomasz JędroszkowiakKazimierz Cięciak i Mateusz Cybulski.

Drugie miejsce zajął z kolei 89. Odcinek, zatytułowany „Ekonomia behawioralna w ubezpieczeniach”. Gościem programu był Marcin Drogosz z Europy Ubezpieczenia, który opowiadał, jak zasady ekonomii behawioralnej zostały przełożone na skrypty sprzedażowe. 

Na najniższym stopniu podium uplasował się odcinek nr 82. zatytułowany „Kiedy walczyć, kiedy odpuścić”. Jego gościem był Tomasz Domalewski z Leadenhall Polska, który nie tylko kieruje ogólnopolską siecią sprzedaży, ale także zdobywa Koronę Ziemi (najwyższe szczyty wszystkich kontynentów).

Podcast ubezpieczeniowy „Rozmowy bez Asekuracji” ukazuje się od lutego 2018 r. i wkrótce przekroczy 30 tys. odsłuchań.

(am)