„Rozmowy bez Asekuracji”: TOP3 podcastów w maju 2023

0
828

W maju najwięcej słuchaczy podcastów z cyklu „Rozmowy bez Asekuracji” zgromadziły odcinki na temat ubezpieczeń dla MŚP oraz NNW szkolnych.

Liderem słuchalności był odcinek nr 224, zatytułowany „Ubezpieczenia grupowe dla małych i średnich firm”. Zaproszony gość, Marek Piętka, dyrektor segmentu ubezpieczeń grupowych Nationale-Nederlanden, wskazał, czego dzisiaj oczekują pracownicy. Wyjaśnił ponadto, co powinno zawierać ubezpieczenie grupowe skierowane do małej i średniej firmy oraz czy problemy psychiczne mogą być objęte ochroną ubezpieczeniową.

Drugie miejsce przypadło odcinkowi nr 225, zatytułowanemu „Jak ubezpieczać małe i średnie firmy, wykorzystując nowy Pakiet BIZNES?”. W programie udział wzięła Marta Mazaraki, ekspertka ubezpieczeń MŚP Wiener TU, która wskazała, co warto wiedzieć o ubezpieczeniu majątku, sprzętu elektronicznego i OC w małej i średniej firmie oraz w jaki sposób przedsiębiorca może zabezpieczyć pokrycie stałych opłat w razie szkody. W trakcie programu wskazała też, jak dobrać ubezpieczenie do rodzaju prowadzonej działalności.

Trzecia lokata przypadła odcinkowi nr 226, „NNW szkolne coraz częściej w ofercie agentów”. Uczestniczący w programie Andrzej Paduszyński, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Indywidualnych Compensy, odpowiedział na pytania o to, dlaczego ubezpieczenia indywidualne wypierają szkolne grupówki oraz w jaki sposób technologia pomaga agentom w dystrybucji ubezpieczeń dla dzieci. Ekspert wyjaśnił też, na co zwrócić uwagę przy sprzedaży NNW szkolnego.

(am)