Siedziba PIU pozostaje w Spektrum Tower

0
695

Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) podpisała aneks przedłużający dotychczasową umowę najmu blisko 1000 mkw. w warszawskim biurowcu Spektrum Tower.

– Do Spektrum Tower wprowadziliśmy się pod koniec 2015 roku. Przekonała nas doskonała lokalizacja i elastyczność, jeśli chodzi o aranżację biura. Po czterech latach możemy nadal powiedzieć, że czujemy się tu świetnie, a warunki pracy są bardzo dobre – mówi Piotr Gliński, dyrektor finansowy PIU.

– Polska Izba Ubezpieczeń to prestiżowy najemca, który na kolejnych pięć lat wybiera Spektrum Tower. To dla nas potwierdzenie ogromnego potencjału naszego budynku – rozpoznawalnego, w pełni wynajętego biurowca w świetnej lokalizacji, który jest doceniany również przez pozostałych najemców – mówi Anna Korwin-Kulesza, leasing manager w firmie Globalworth, która jest właścicielem i zarządcą obiektu. 

Spektrum Tower to 32-kondygnacyjny budynek wieżowy zlokalizowany przy ulicy Twardej 18 w Warszawie, w samym sercu Centralnego Obszaru Biznesu, niedaleko alei Jana Pawła II oraz Ronda ONZ. Oferuje ponad 32 000 mkw. powierzchni, a także 318 podziemnych miejsc parkingowych.

(AM, źródło: Globalworth Poland)