Sławomir Mazurkiewicz dołącza do zarządu WTW w Polsce

0
1457

Z początkiem sierpnia do zarządu Willis Towers Watson Polska został powołany Sławomir Mazurkiewicz, który obejmie również rolę Head of Sales. To druga w tym roku nominacja do zarządu spółki, po objęciu przez Annę Stepnowską-Żużewicz w styczniu tego roku stanowiska członka zarządu i Head of Broking.

Head of Sales będzie odpowiedzialny za prowadzenie skoordynowanego i spójnego procesu sprzedaży w spółce.

Sławomir Mazurkiewicz, absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu pracuje w strukturach WTW od 1999 roku. Od początku swojej kariery zawodowej związany jest z rynkiem ubezpieczeń. Zaczynał swoją pracę zawodową od stanowiska asystenta brokera. Przez wiele lat odpowiadał za rozwój oddziału WTW w Poznaniu. W ciągu kariery zdobył bogate doświadczenie w planowaniu i realizacji strategii sprzedażowych w obszarze ubezpieczeń korporacyjnych dla klientów lokalnych i międzynarodowych. Zespoły, którym liderował, odnosiły liczne sukcesy handlowe.

Bardzo się cieszę, że to właśnie Sławek będzie odpowiedzialny za zwiększenie skuteczności naszych działań sprzedażowych w ramach całej firmy. Znając dokonania Sławka i wyzwania biznesowe, których się podejmował i które wygrywał razem z zespołem, jestem przekonana, że świetnie sprosta zadaniom wpisanym w nową rolę i będzie nadal rozwijał swoje kompetencje – podkreśla Barbara Timofiejuk, prezes zarządu Willis Towers Watson Polska i Head of Poland WTW.

(KS, źródło: WTW)