Szkolenie z ubezpieczeń turystycznych w epoce Covid-19

0
194

Rozpoczęła się rejestracja na szkolenie „Ubezpieczenia turystyczne i koszty rezygnacji z wyjazdu w dobie pandemii”, które odbędzie się 19 maja. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych w ramach cyklu szkoleniowego 2020/2021 poprowadzi Ludmiła Opałko, kierownik Działu Sprzedaży Ubezpieczeń Turystycznych i NNW Allianz Partners.

W trakcie wydarzenia prowadząca omówi regulacje prawne związane z ubezpieczeniami turystycznymi. Następnie opowie, kto i jak sprzedaje takie produkty. Zaprezentuje również elementy pakietów w ubezpieczeniach turystycznych, a także opcje ochrony Covid w tego typu polisach. Oprócz tego Ludmiła Opałko przedstawi zakres i taryfikowanie ubezpieczeń turystycznych oraz technologię stosowaną w ich sprzedaży.

Rozpoczęcie szkolenia jest zaplanowane na godz. 11:00, a jego zakończenie na 15:00.

Link do rejestracji: 

Po zakończeniu szkolenia dostępny będzie test sprawdzający przyswojoną wiedzę. Link do testu znajduje się pod oknem wideo, ale aktywny będzie dopiero po zakończeniu szkolenia.

Test będzie dostępny w ciągu godziny po zakończeniu szkolenia i składa się z 5 losowo wybranych pytań z opcją zaznaczenia „tak” lub „nie”. Test zaliczają 3 poprawne odpowiedzi (60%). Czas wypełniania testu – do 30 minut.

Certyfikaty zaświadczające o ukończeniu szkolenia zostaną przekazane uczestnikom drogą elektroniczną – będą dostępne po zalogowaniu się na stronę szkolenia. Informacja o możliwości pobrania certyfikatu zostanie podana na stronie polbrokers.pl.

Realizowane w trybie online szkolenia są skierowane zarówno do brokerów, jak i innych pośredników działających w różnych kanałach dystrybucji.

(AM, źródło: SPBUiR)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here