„Teraz Polska”, teraz Bezpieczny Dom TUZ

0
396

TUZ Ubezpieczenia wyróżniony Godłem „Teraz Polska”! Bezpieczny Dom to jedyne ubezpieczenie nagrodzone w XXXII Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. To prestiżowy sukces TUZ.

Sukces ten zarazem daje powody do optymizmu, ponieważ aż 88 ankietowanych respondentów deklaruje, że znak „Teraz Polska” zachęca ich do zakupu.

Bardzo rzadko zdarza się, żeby towarzystwo ubezpieczeniowe było nagrodzone w taki sposób jak teraz TUZ. Bardzo rzadko zdarza się, żeby produkt ubezpieczeniowy został tak doceniony jak nasz Bezpieczny Dom. Dlatego czuję się bardzo wyróżniony, że w imieniu TUZ Ubezpieczenia mogłem odebrać dyplom i statuetkę „Teraz Polska” – powiedział prezes zarządu TUZ Ubezpieczenia Piotr Zadrożny w czasie uroczystości wręczenia nagród, która odbyła się w Pałacu Prezydenckim.

Dyplom z rąk prezesa Fundacji Krzysztofa Przybyła i przewodniczącego Kapituły profesora Michała Kleibera prezes zarządu TUZ UbezpieczeniaPiotr Zadrożny odebrał razem z Magdaleną Stefan, główną autorką ubezpieczenia Bezpieczny Dom, do niedawna menedżerką produktu, obecnie analityczką biznesową w Departamencie Ubezpieczeń TUZ.

Główną nagrodę, czyli statuetkę „Teraz Polska”, profesor Kleiber wręczał prezesowi Zadrożnemu w towarzystwie Agaty Kornhauser-Dudy, żony prezydenta RP. Pierwsza Dama wręczyła prezesowi TUZ również list gratulacyjny od prezydenta Andrzeja Dudy.

Przyłączam się do tych gratulacji. Godło „Teraz Polska” to jest znak najwyższej jakości. Ale to jest przede wszystkim bardzo prestiżowy certyfikat, który przekonuje nawet najbardziej wymagających klientów – powiedziała Agata Kornhauser-Duda w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Według badań przeprowadzonych w październiku 2021 r. na zlecenie Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku aż ponad 78% ankietowanych spotkało się z Godłem „Teraz Polska” na produktach lub usługach.

Ankietowani uważają ten znak za skuteczne narzędzie wspierające sprzedaż. 88% respondentów deklaruje, że Godło „Teraz Polska” jest dobrym sposobem oznaczania wysokiej jakości polskich produktów i usług, a także zachęca ich do zakupu.

Zapytani o skojarzenia z produktami i usługami nagrodzonymi Godłem „Teraz Polska” w ponad 90% wskazują polskie pochodzenie, dużą rozpoznawalność i stabilną jakość.

Jestem wzruszona i bardzo się cieszę, że ubezpieczenie Bezpieczny Dom zostało tak docenione. Otrzymanie Godła „Teraz Polska” to jest coś niesamowitego, a odbiór dyplomu i statuetki w Pałacu Prezydenckim tylko podkreśla prestiż tego wydarzenia – mówiła Magdalena Stefan. – Ubezpieczenie Bezpieczny Dom zostało stworzone z myślą o naszych rodzinach i miało odpowiadać na potrzeby klientów w tak szybko zmieniającym się świecie. W prace nad powstawaniem tego ubezpieczenia włożyłam całe serce, więc jako twórca produktu jestem zaszczycona, że został doceniony Godłem „Teraz Polska”.

Czuję się dumny z zespołu TUZ, bo ten sukces tylko potwierdza, że wykonujemy dobrą pracę. Efekty są, jakie są: jesteśmy w Pałacu Prezydenckim na gali „Teraz Polska” – dodał prezes Zadrożny.

Godło „Teraz Polska” to prestiżowa nagroda dla produktów, usług i innowacji. Jest przyznawana od ponad 30 lat. Znak „Teraz Polska” jest najefektywniejszym i najbardziej rozpoznawalnym znakiem promocyjnym na polskim rynku.

Bezpieczny Dom to ubezpieczenie domu lub mieszkania, rodziny lub bliskich, a nawet kotów lub psów. Zawiera między innymi Drugą Opinię Medyczną oraz 22 usługi Assistance. Chroni mienie w domu i poza domem. Produkt przeznaczony jest dla właścicieli lub użytkowników domu jednorodzinnego lub mieszkania, w tym lokatorskiego, komunalnego, zakładowego oraz wynajmowanego, zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców.

RR