Travis Leonard dyrektorem finansowym Lockton

0
391

Travis Leonard dołączył do zespołu firmy brokerskiej Lockton jako dyrektor finansowy, zastępując Troya Cooka, który zajmował to stanowisko od 2020 roku. Ten ostatni będzie teraz pełnić funkcję doradcy Rona Locktona, prezesa i dyrektora generalnego, w obszarze rozwoju przedsiębiorstwa.

Cieszymy się, że Travis Leonard dołącza do globalnego zespołu kierowniczego Lockton – powiedział Ron Lockton. – Wniesie on swoje bogate doświadczenie finansowe, globalną perspektywę i ogromną energię, która wesprze przyszły rozwój Lockton.

Travis Leonard w ostatnim czasie pełnił funkcję dyrektora finansowego Hostess Brands do czasu wykupienia tego podmiotu przez J.M. Smucker Co. w listopadzie 2023 r. Wcześniej był dyrektorem finansowym segmentu medycznego w Cardinal Health i zajmował kierownicze stanowiska finansowe w Kraft Foods, w tym w Brazylii, oraz Cargill po rozpoczęciu kariery w Arthur Andersen jako konsultant finansowy i ekonomiczny.

Troy Cook pozostanie w zarządzie Lockton, Inc. i obejmie stanowisko wiceprezesa ds. rozwoju korporacyjnego, podlegając Ronowi Locktonowi. W tej roli będzie aktywnie pomagał w przekazywaniu obowiązków i wdrażaniu Travisa Leonarda, jednocześnie współpracując z kierownictwem w zakresie globalnych możliwości rozwoju i odgrywając rolę doradczą dla dyrektora generalnego.

Lockton jest niezależną firmą brokerską, dysponującą siecią ponad 100 biur i biur partnerskich na całym świecie. Jego ponad 11,7 tys. współpracowników prowadzi działalność w ponad 140 krajach.

(AM, źródło: PAP MediaRoom)

FOT: PR Newswire/Lockton